خدمات فرهوش

طراحی وبسایت و پرتال

در دنیای مجازی با رقابت بسیار سنگین اهمیت داشتن یک وب سایت ایده آل و حرفه ای بر هیچ کس پوشیده نیست؛ سایت‌هایی موفق هستند که علاوه بر دارا بودن ساختار و طراحی گرافیک زیبا و متفاوت، تکنیکهای فنی در پیاده‌سازی و برنامه نویسی را رعایت نموده اند. تیم مهندسی فرهوش ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت و پورتال با روش های مختلف از جمله open source می باشد.

دلیل موفقیت طراحی سایت‌های open source امکان شخصی سازی سایت با ویژگی های فنی مختلف و نمایش اطلاعات در قالبی متناسب با صفحه نمایش مخاطب می باشد.

طراحی نرم افزارهای همراه

طراحی اپلیکیشن موبایل باید در عین سادگی بهترین امکانات را در اختیار کاربران قرار دهد و همچنین برای ارائه خدمات وقت آن ها را تلف نکند. کارآمدی اپلیکیشن برای کاربران مهم ترین عاملی است که سبب استفاده آن ها خواهد شد. تیم برنامه نویسی و تحلیل سیستم فرهوش با توجه به نوع فعالیت و نیازهای کاربران نرم افزارهای تلفن همراه با سیستم عامل های Android و IOS را با امکانات متفاوت جهت ارائه به مشتریان تولید می‌نماید.

طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری

فرهوش با دانش به‌روز آکادمیک و تجربه عملی مفتخر است موفقترین مکانیزم‌های مجازی‌سازی را به کاربران خود ارائه نماید. پشتیبانی و نگهداری از کامپیوترها و تجهیزات شبکه، از سخت‌افزارهای Clients و Servers، تجهیزات اتاق سرور، ایجاد و به روزرسانی سیاستهای امنیتی و کنترل دسترسی کاربران، مشاوره، پشتیبانی و راه‌اندازی درانتخاب تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری از جمله خدمات مجموعه فرهوش می باشد.

سرویس‌های VOIP

سرویس تلفن اینترنتی یا VOIP مجموعه فرهوش، امکان مکالمات تلفنی را روی بستر شبکه یا IP فراهم می‌سازد. سیستمهای تلفنی VOIP نسبت به مراکز تلفن معمولی، پایداری و انعطاف بیشتری دارند. این سرویس با سیگنالهای دیجیتال کار کرده و با کاربری بسیار آسانتر، می‌تواند کیفیت به مراتب بالاتری را در اختیار کاربران قرار دهد. فرهوش طراحی و اجرای کامل شبکه voip را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

سرویس‌های امنیت سخت افزاری

همزمان با گسترش تجارت الکترونیک و تبدیل روابط و تعاملات سنتی به روابط الکترونیکی، سازمانها و کاربران این فناوری به این سمت می‌روند که در کنار استفاده از مزایای این فناوری، خود را از خطرات احتمالی مصون نگه داشته و بر میزان امنیت سیستمهای خود بیفزایند. تیم امنیت سخت افزاری فرهوش با بهره‌گیری از جدیدترین امکانات خدمات دوربین مداربسته، سیستم های اطفا حریق، دزدگیر و ... را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

سیستم پشتیبانی از راه دور

مجموعه فرهوش راههای مناسب تری برای رفع مشکلات سیستم شما بدون نیاز به حمل و جابه‌جایی آن پیشنهاد می‌دهد. با استفاده از سیستم پشتیبانی از راه دور که توسط فرهوش ارائه می‌شود در کمترین زمان و هزینه می‌توانید با کارشناسان در ارتباط بوده و بیش از ۸۰٪ از مشکلات سیستم خود را با نصب و آپدیت برنامه ها و رفع اشکالات لحظه ای در هر جای دنیا که باشید از این طریق رفع نمایید.

ابتدای صفحه